Popularne t-shirty, po polsku zwane także koszulkami, to część garderoby, która jest chętnie zakładana przez ludzi w różnym wieku i płci. Głównym powodem tak dużej popularności jest po prostu wygoda. T-shirty nadają się świetnie do codziennego noszenia, nie krępują ruchów i łatwo się piorą.

Sama nazwa t-shirt pochodzi od kształtu koszulki, który przypomina literę „T”. Za przodka koszulki uważa się rzymska tunikę, która choć znacznie dłuższa, miała właśnie podobny kształt. Znane nam dziś koszulki pojawiły się masowo na początku XX wieku i były częścią żołnierskiej garderoby (bielizny). Co ciekawe, koszulki zadebiutowały w Europie, ale zostały wykonane w Stanach Zjednoczonych. Wszystko dlatego, że nie przyjęły się na tamtejszym rynku, co tez pokazuje, jak bardzo pruderyjni byli ówcześni Amerykanie. Niedługo później jednak i oni przekonali się do koszulek, też za sprawą żołnierzy.

Dzisiaj nie ma człowieka, który nie posiada w swojej szafie przynajmniej kilka t-shirtów. Rynek jest bardzo nasycony różnymi modelami, a wciąż przybywa nowych, kreatywnych marek, które z chęcią zajmują się projektowaniem koszulek. Prosto jest jedną z nich- projektuje z myślą o ludziach młodych, którzy bardzo cenią sobie nietuzinkowość, a jednocześnie nie podążają na ślepo za trendami i poszukują własnego stylu. Koszulki Prosto dobrze wpisują się w streetwear, który zawładnął naszymi ulicami.

Koszulki ProstoModa uliczna to trend, który wciąż się rozwija i nigdy nie przeminie. Dlaczego? Streetwear z pewnością urzeka swoim podejściem do mody. Ubrania są tworzone w limitowanych seriach, z dużą dbałością o materiał, z którego są wykonane. Tutaj też ogromne znaczenie ma sama jakość wykonania, która często jest pomijana w przypadku odzieży z masowych produkcji. Marki offowe potrafią zdobywać tak dużą popularność, że stają się znane w wielu krajach jednocześnie, co jednak nie wpływa na pogorszenie jakości bluz, spodni, kurtek i koszulek. Prosto jest polską marką, która wciąż się rozwija i ma szansę powtórzyć sukces większych firm. Początkowo firma powstała z myślą o działalności wydawniczej w branży muzycznej. Szybko jednak okazało się, że moda to jest ten właściwy kierunek, który także poprowadzi zespół do sukcesu. Połączenie muzyki hip-hop z produkcją odzieży zaowocowało powstaniem czterech linii: Klasyk, Elegancko, Label, Sport. Marka zajmuje się produkcją min. czapek, spodni, kurtek, bielizny, różnych akcesoriów nawiązujących do kultury hip-hopowej oraz koszulek. Prosto posiada także sklepy stacjonarne w większych miastach Polski, a także przeszło dwieście punktów dystrybucji. Wszystkie akcesoria, bluzy, koszulki Prosto i dostępny asortyment można bez problemu zamówić także przez internet.