W sprzedaży znajdziemy cztery podstawowe typy bluz marki Pit Bull – bluzy typu crewneck z klasycznym wykończeniem wokół szyi (rodzaj ściągacza), bluzy z kapturem, bluzy rozpinane z kołnierzem i bluzy rozpinane w z kapturem. Poza tym możemy wybierać wśród różnych wersji kolorystycznych tych bluz, a także pomiędzy bluzami ozdobionymi efektownym nadrukiem pokrywającym znaczą część tylnej/przedniej części bluzy, a bluzami ze skromnym nadrukiem przedstawiającym znaczek firmowy Pit Bull.

Gdy zależy Ci na wygodzie

[caption id="attachment_49" align="alignright" width="300"]Pit Bull bluza z kapturem Pit Bull - bluza z kapturem, źródło: Mantykora.com[/caption]

Na cieplejsze dni roku najlepszym wyborem będą klasyczne bluzy typu crewneck z gładkim wykończeniem wokół szyi, które gwarantują pełną swobodę ruchów, są lekkie i wygodne w użytkowaniu. Na chłodniejsze miesiące roku bardziej optymalnym rozwiązaniem będą bluzy z kapturem oraz rozpinane bluzy z podniesionym kołnierzem, który chroni szyję i kark przed podmuchami zimnego wiatru. Oczywiście najwygodniejsze w codziennym użytkowaniu będą bluzy rozpinane z dużymi nadrukami lub małym znaczkiem Pit Bull. Bluzy tej marki, prócz oferowanej wygody użytkowej, zapewniają również wysoki komfort termiczny przy niższych temperaturach powietrza.

Gdy chcesz się wyróżniać

Idealnym wyborem dla osób, które chcą przyciągać uwagę swoim strojem, będą oryginalne bluzy Pit Bull ozdobione niezwykle charakterystycznymi, często brutalnymi i wyjątkowo mrocznymi nadrukami. Takie bluzy możemy spotkać zarówno w wersji klasycznej, typu crewneck jak i formie bluz z kapturem. Miłośnikami tego typu bluz są kibice piłkarscy, którzy w ten sposób podkreślają dzikość swojego charakteru, a także stali bywalcy siłowni lub inne osoby, które lubią szokować wyglądem i w ten sposób zwracać na siebie uwagę. Co warte podkreślenia, nadruki na bluzach wspomnianej marki są niezwykle trwałe i to pomimo tego, że są niezwykle szczegółowe i kolorowe. Nadruki się nie spierają, nie blakną od słońca, z biegiem czasu nie tracą na wyrazistości. To jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości odzieży sygnowanej znaczkiem Pit Bull. Bluzy z nadrukami to jeden z najbardziej charakterystycznych produktów tej marki i jednocześnie jeden z jej znaków rozpoznawczych.