Klucze, telefon komórkowy, portfel – wszystkie te przedmioty potrzebują odpowiedniego miejsca do przechowywania. Kobiety umieszczają je w swoich przepastnych torebkach, rozwiązaniem dla mężczyzn jest z kolei nerka. Saszetka świetnie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. Jest nie tylko szalenie funkcjonalna, ale przede wszystkim modna. Dlatego z chęcią sięga po nią młodzież.

Krótka lekcja historii

Nerka saszetka była niezwykle popularna w latach 90-tych, szczególnie w środowisku nastolatków, którzy zachwyceni jej użytecznością oraz atrakcyjnym wyglądem, nie wyobrażali sobie jej braku w codziennych stylizacjach. Dziś na nowo powraca do łask, zyskując miano modnego dodatku. Stanowi idealną propozycję dla dużych toreb, a także dla osób, którzy na co dzień są zwolennikami aktywnego trybu życia. Niejednokrotnie jest tak, że pasjonaci porannego joggingu czy modnego nordic walking nie mają gdzie schować swoich podręcznych akcesoriów. Saszetka nerka staje się zatem pomysłowym rozwiązaniem tegoż problemu.

W wersji sportowej, a może eleganckiej?

[caption id="attachment_1816" align="alignright" width="300"]nerka saszetka na pas Nerka, źródło: Pariso.pl[/caption] Jednym z niekwestionowanych atutów jest uniwersalizm, jakim bezsprzecznie charakteryzuje się nerka. Saszetka tego typu może być bowiem z łatwością dostosowana do młodzieżowego stylu. Dla miłośników klasycznej elegancji czekają designerskie modele, wykonane z jakościowej skóry licowej. Z kolei fasony lżejsze, wykonane z odpornych na codzienne zabrudzenia materiałów, znajdą zastosowanie u osób preferujących sportowy, luźny styl. Ogromny wybór wzorów i kolorów pozwoli dobrać produkt idealny, spełniający wszystkie, nawet najśmielsze oczekiwania.

Przede wszystkim – funkcjonalność!

Saszetka nerka zwykle budzi w nas skojarzenia sportowego wyglądu. Doskonale sprawdza się w przechowywaniu kluczy czy dokumentów podczas biegania czy jazdy rowerem. Jednak to nie jedyne możliwości jej zastosowania. Ogromny wybór wzorów i kolorów pozwala korzystać z jej atutów funkcjonalności w codziennym użytkowaniu. Nie ma znaczenia, czy udajemy się na spotkanie ze znajomymi w plenerze, imprezę klubową czy festiwal – w każdym przypadku przedmioty codziennego użytku muszą posiadać swoje miejsce. Z łatwym dostępem, wygodnie i bezpiecznie!