Trendy jeszcze nigdy nie były tak różnorodne jak w roku 2015 – nawet jeśli chodzi o modę plażową. Choć promowane są przede wszystkim stroje jednoczęściowe, to także stroje kąpielowe push up czy nietypowe tkaniny znajdą tu dla siebie miejsce.

Zanim jednak kobieta pobiegnie do sklepu, aby kupić to, co jest obecnie najmodniejsze, powinna rozpatrzeć jedną istotną sprawę: najbardziej modny strój kąpielowy to taki, w którym dobrze się prezentuje. Czasami nawet najlepiej wyglądający na wieszaku kostium będzie kiepsko prezentował się na sylwetce, a niepozorny strój kąpielowy push up pozwoli podkreślić jej atuty i przyciągnąć spojrzenia.

Modne wzory

Nieodmiennie w modzie pozostają wszelkie wzory retro, które świetnie sprawdzą się w przypadku młodych kobiet lubiących nastroje tamtych czasów. Stroje kąpielowe push up łączą się z groszkami, dzięki czemu jeszcze dodatkowo podkreślają biust i sprawiają, że całość prezentuje się niesamowicie atrakcyjnie. Nie brak też stylu pin-up girl, obecnego w modzie już od jakiegoś czasu.

Obok grochów do mody wchodzą również bardzo kobiece wzory kwiatowe – najczęściej jasne, ale również zaskakujące połączeniami kolorów. Nie brak jest geometrycznych wzorów i ciekawych elementów wykończeniowych, których zaskakujący wygląd stawia przede wszystkim na kontrast. Te panie, które szukają czegoś prostego, znajdą zarówno jednolite i modelujące czernie oraz granaty, jak również jasne, dodające uroku pastele.

Jaki krój?

strój kąpielowy

Sezon 2015 zdecydowanie promuje stroje jednoczęściowe – np. modne ostatnio monokini zdobywa sobie coraz więcej wielbicielek wśród pań, które mają do ukrycia pewne mankamenty sylwetki. Nie oznacza to jednak, że brak jest innych strojów – stroje kąpielowe push-up czy tankini albo połączenie bikini i pareo również dostępne są w modnych wzorach i kolorach.

Wszechstronność mody przygotowanej na rok 2015 pozwala na dobranie takiego kostiumu, który pasuje do sylwetki. Dzięki temu strój kąpielowy push up będzie wyglądał na plaży równie dobrze jak monokini – o ile będzie leżał na odpowiedniej sylwetce.