W obecnych czasach wiele mówi się o wszelkiego rodzaju dietach, dzięki którym można pozbyć się zbędnych kilogramów ze swojego organizmu. Tak, dzisiaj wiele osób zmaga się z nadwagą i otyłością. Jeżeli tylko jest taka możliwość i stan zdrowotny na to pozwala to koniecznie trzeba pomyśleć o tym, aby do swojego życia włączyć zdrowe odżywianie, które pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów. Są tez takie diety, które do swojego życia włączają osoby, które na co dzień nie mają problemu z dodatkowymi kilogramami. Dlaczego tak się dzieje? Jak wygląda taka dieta?

Soki do spożycia

 Terapia zdrowymi sokami Mowa tutaj o diecie sokowej, która polega na codziennym wypijaniu soków. Przy czym uwaga! Nie mogą to być byle jakie soki, których dzisiaj nie brakuje na półkach sklepowych. Muszą to być specjalnie opracowane napoje, które przyrządzone są z najlepszej jakości warzyw i owoców. Nie może być w nich żadnych konserwantów, ponieważ taka dieta nie miałaby sensu, jeżeli człowiek miałby do czynienia z chemicznymi konserwantami i ulepszaczami. Dieta sokowa ma na celu oczyszczenie organizmu ze wszelkich toksyn. Jedną z jej zalet jest także przywrócenie równowagi kwasowo - zasadowej ustroju. Poprzez niewłaściwe, niezdrowe odżywianie człowiek bardzo często doprowadza do zaburzenia ustroju swojego organizmu. Tak, robimy to nieświadomie, ale warto pomyśleć o prawidłowej równowadze, dzięki czemu człowiek będzie również korzystniej się czuł. Dieta może okazać się trudna, ponieważ podczas jej trwania do spożycia otrzymuje się same soki, które dla przykładu można zamówić na zdrowaterapiasokowa.com.

Koktajl sokowy

  Wszystkie koktajle sokowe dostarczane są każdego dnia, dzięki czemu wszyscy mają pewność, że spożywają świeżo przyrządzone soki nie posiadające żadnych konserwantów i ulepszaczy. Takie soki, które pochodzą ze strony zdrowaterapiasokowa.com mają różny smak. Codzienne pod drzwi dostarczane są soki oczyszczające, których celem jest zastąpienie zdrowych i wartościowych pokarmów. Spożywanie takich soków jest jasno określone. Pierwszy sok powinien zostać spożyty do godziny po przebudzeniu. W następnej kolejności sok powinien zostać spożyty po około dwóch do trzech godzin. Przyjmuje się, że przerwy pomiędzy napojami powinny wynosić tyle, ile wynoszą przerwy pomiędzy normalnymi posiłkami. Należy pamiętać o tym, że ostatni napój, który zawiera same wartościowe witaminy i minerały niezbędne dla organizmu człowieka, powinno spożywać się na 2,5 godziny przed pójściem spać. Terapia sokowa to wspaniały pomysł na oczyszczenie.