Kupowanie walentynkowe prezentu dla mężczyzny nie jest prostym zadaniem. Może to potwierdzić każda kobieta, która choć raz próbowała wymyślić coś oryginalnego. Jeżeli nie masz pomysłu, co może sprawić przyjemność Twojemu mężowi, narzeczonemu lub chłopakowi, postaw na sprawdzone i niezawodne rozwiązania. Na szczycie tej listy znajduje się portfel skórzany. Jaki wybrać? Co powinien mieć dobry portfel dla faceta? Oto kilka naszych propozycji.

Modny portfel ultra slim

Coraz większą popularnością wśród mężczyzn cieszą się bardzo płaskie portfele. Pomieszczą one kilka kart plastikowych i mają kieszonkę na banknoty. Pozbawione są dodatkowych przegródek, w tym również na bilon. Jest to specjalny rodzaj portfeli, przeznaczonych do noszenia w kieszeniach marynarek, płaszczy i eleganckich spodni. Niewielka grubość chroni przed nieestetycznym wypychaniem kieszeni. Kogo najbardziej ucieszy taki prezent? Na pewno tych panów, którzy na co dzień dbają o swój elegancki wygląd.

Klasyczny skórzany 

Jeżeli Twój mężczyzna preferuje swobodny styl ubierania i najchętniej chodzi w jeansach, ucieszy go portfel w tradycyjnej postaci. Składany na dwie lub na kilka części, to idealna propozycja. Portfele tego typu mają wszystko, co konieczne do wygodnego używania. Duża liczba kieszonek na karty, przegródka na bilon, banknoty, a także miejsce na dokumenty rejestracyjne od samochodu. Niewątpliwą zaletą tego typu portfeli jest ich solidne wykonanie i męski wygląd. Nie można również bagatelizować tego, że portfele składane pasują do wielkości i kształtu kieszeni w spodniach męskich.

Z czego powinien być wykonany męski portfel na walentynki?

Tutaj jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź – powinna to być naturalna skóra. Ona sama może mieć kilka odmian. Najczęściej spotykana jest skóra licowa, nubuk i skóra lakierowana. Ciekawie prezentują się również portfele zamszowe. Ogólnie każdy wybór będzie dobry, pod warunkiem że portfel męski będzie skórzany. Należy jednak zachować ostrożność przy zakupie, ponieważ część nieuczciwych sprzedawców sprzedaje portfele ze skóry ekologicznej, określając je portfelami skórzanymi. Wprowadza to kupującego niejako w błąd, sugerując mu że ma do czynienia z portfelem ze skóry naturalnej.

Kolor męskiego portfela na walentynki

Ostatnia kwestia związana z wyborem męskiego portfela na prezent na walentynki to jego kolor. Jaki będzie najbardziej odpowiedni? Gama kolorystyczna skórzanych portfeli męskich jest duża. Najbardziej eleganckie i klasyczne odmiany to oczywiście brązowy i czarny. Jeżeli wiesz że Twój mężczyzna nie ma nic przeciwko innym kolorom, bez trudu może je znaleźć. Są to odmiany beżu, kolor camel, a nawet różne odcienie granatowego i bordowego.

Sklep Galmark