Atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie zapewnia nam szereg niepozornych detali. Udany makijaż, nietuzinkowa stylizacja czy dobrze dopasowany biustonosz sprawiają, że kobieta jest pewna siebie i swoich atutów. Dlatego warto poświęcić czas na znalezienie takich elementów stroju i ogólnego wizerunku, które pasują do naszej sylwetki i dodają nam uroku. Dzisiaj zajmiemy się ostatnią z wspomnianych kwestii, czyli odpowiednim doborem bielizny. Co należy wiedzieć na ten temat?

Po pierwsze - komfort i wygoda na co dzień

bielizna triumph

Bielizna dzienna to część garderoby, którą nosi się na najbardziej delikatnych i wrażliwych częściach ludzkiego ciała. Z tego powodu powinniśmy zadbać o to, aby wybierać majtki, biustonosze i podkoszulki, które wykonane są z dobrych jakościowo materiałów. Dokładniej mówiąc, oznacza to tkaniny, które są miękkie, przyjemne w dotyku, przewiewne i trwałe. Zwolenniczki klasycznych rozwiązań najbardziej cenią sobie produkty bawełniane, które świetnie sprawdzają się na co dzień. Jeśli potrzebujemy koronkowych fig czy modelujących majtek z wysokim stanem, najczęściej mamy do wyboru wysokogatunkowe mieszanki różnych materiałów. Dzięki temu noszona przez nas bielizna dzienna posiada takie właściwości jak mniejsza lub większa rozciągliwość czy szybkie wysychanie. Bez problemu możemy dopasować ją do naszych potrzeb i cieszyć się maksymalnym komfortem nawet podczas najbardziej aktywnych dni.

Po drugie - eksponowanie zalet i maskowanie niedoskonałości sylwetki

Większość kobiet nie jest w stu procentach zadowolona ze swojego wyglądu zewnętrznego i poszukuje ubrań oraz bielizny, które pozwalają tuszować ewentualne mankamenty figury. Dla ogromnej grupy Polek wyszczuplający gorset to niezastąpiona bielizna dzienna. Dzięki niemu cała sylwetka prezentuje się korzystnie. Wszystko dlatego, że gorset eksponuje piersi i jednocześnie spłaszcza brzuch i tzw. boczki. Trudno nie wspomnieć również o wyjątkowej roli biustonosza, który jest niezbędnym elementem garderoby pań posiadających mały, średni i duży biust. W każdym z tych przypadków pełni on inne funkcje. Kobiety z małym biustem poszukują biustonosza, który optycznie go powiększy i poprawi jego kształt. Celem jest nadanie sylwetce odpowiednich proporcji. Panie posiadające średniej wielkości piersi potrzebują przede wszystkim stabilnego podtrzymania. Tego samego oczekują kobiety z dużym biustem, jednak czasami zależy im również na tym, aby piersi wizualnie wydawały się mniejsze. Dlatego tak ważne jest, aby dopasować fason stanika do swojej figury, oczywiście zgodnie z oczekiwaniami, dotyczącymi końcowego efektu. Tekst powstał we współpracy z https://bieliznazfantazja.pl