Zmieniać proporcje naszej sylwetki czy modelować figurę można za pomocą prostych, a zarazem stylowych ubrań. Podkreślą atuty oraz zakryją niedoskonałości ciała, a zarazem wyeksponują kobiecość.

Takim niezwykle prostym, praktycznym, a jednocześnie wygodnym oraz szykownym elementem garderoby są tuniki damskie. Najważniejszą ich zaletą jest możliwość dopasowania ich do każdego typu sylwetki, niezależnie od wieku. Natomiast kwestią indywidualną jest już wybór koloru czy wzoru. Dla niskich kobiet idealna będzie długość mniej więcej do połowy pośladków, z kolei u wysokich pań doskonale sprawdzą się fasony asymetryczne, sięgające nawet do kolan. Podkreślać talię można w prosty sposób, za pomocą paska. Ten sposób polecany jest również paniom, które nie mogą pochwalić się idealną talią, za to mogą wymodelować swoją figurę paskiem np. na poziomie bioder.

Warto zastanowić się także nad wyborem odpowiedniego dekoltu. Duży dekolt podkreśli niewielki biust, a z kolei panie z większym biustem będą się lepiej prezentować z małym dekoltem w kształcie litery V. Najlepszym miejscem do zakupu tunik są sklepy internetowe, np. http://www.vubu.pl. Dzięki nim bowiem możemy zaoszczędzić dużo czasu spędzanego w sklepach. Wystarczy wybrać tylko odpowiedni fason i kolor i czekać na dostawę prosto do domu. Warto skorzystać z ofert sklepów, które w swojej ofercie mają ubrania wielu różnych marek. Wtedy mamy pewność, że wybór jest większy i z pewnością znajdziemy wymarzoną tunikę.