Coraz więcej Polek docenia francuskie marki odzieżowe. Widoczne to jest z resztą na całym świecie – sklepy, które początkowo obecne były tylko w Paryżu czy innych francuskich miastach, dziś otwierają swoje filie w innych krajach europejskich i poza nimi. Przykładem jest choćby marka Gerard Darel. Ten elegancki butik to dzieło Gerarda i Daniele Darel, którzy w 1971 roku otworzyli pierwszy sklep w Paryżu. Charakterystyczne cechy ich marki były widoczne już od pierwszych lat istnienia – to przede wszystkim stonowana, klasyczna kolorystyka oraz specyficzne cięcia.

Kultowe produkty marki

gerard darel sklepWśród najbardziej znanych produktów marki Gerard Darel są akcesoria inspirowane stylem Jackie Kennedy – między innymi bardzo chętnie kupowana replika jej naszyjnika. Prawdziwym hitem jednak jest torebka 24 heures. Model ten bardzo często wybierany jest przez gwiazdy. Z pozoru klasyczna torebka wykonana jest ze skóry wysokiej jakości, zawiera też odpowiednią ilość przegródek i kieszonek, dzięki czemu każda kobieta jest w stanie zachować w niej porządek. Z różnymi rodzajami torebek 24 heures widziano między innymi  Angelinę Jolie, Taylor Swift, czy Halle Berry. Pokochały je także polskie gwiazdy, min. Anna Samusionek, czy Marzena Rogalska.

Teraz także i w Polsce

Dobra wiadomość dla polskich fanek francuskiej mody – od niedawna nie trzeba już wyprawiać się do Paryża, by kupić ubrania tej marki. Dla Polek dostępny jest internetowy sklep Gerard Darel desirparis.com, gdzie mogą znaleźć aktualne kolekcje marki, jak i najbardziej klasyczne, sztandarowe produkty. To doskonałe miejsce by uzupełnić swoją szafę w zestaw odzieży na każdą okazję, w klasycznej kolorystyce, o prostych, ale eleganckich fasonach. To ubrania, w których zawsze wygląda się dobrze i dzięki którym nie trzeba wkładać wiele wysiłku w uzyskanie atrakcyjnego wyglądu. To z resztą domena Francuzek – wyglądają pięknie niezależnie od sytuacji, choć czasami wydaje się, jakby dopiero co wstały i wyszły z domu, narzucając na siebie pierwszy z brzegu zestaw ubrań.