Każde wesele opiera się na dobrze dobranej muzyce oraz animowanym przez prowadzących imprezę czasie. Niestety często trudno jest idealnie dobrać muzykę do imprezy, a oczekiwanie, że wszyscy goście będą zadowoleni, jest wręcz niepotrzebne – zawsze może znaleźć się ktoś, kto uważa, że jego ulubionego typu muzyki było zbyt mało.

[caption id="attachment_798" align="aligncenter" width="245"]Dj na wesele Udana muzyka na wesele z Warszawy z djjano.pl[/caption]

Przede wszystkim, wybierając rodzaj muzyki, warto kierować się dwiema sprawami. Przede wszystkim tym, jacy goście pojawią się na imprezie oraz czego będą mogli oczekiwać. Wiadomo, że młodsze pokolenie będzie chciało, aby grała nowoczesna muzyka na wesele – Warszawa czy inne duże miasto dodatkowo potęgują to oczekiwanie. Osoby starsze z kolei będą preferowały starsze hity muzyczne.

Drugą sprawą jest zaufanie wybranemu DJ-owi czy zespołowi. Dobrze jest opierać się na ich doświadczeniu w kwestii tego, przy czym goście dobrze się bawią. Z drugiej strony istotne jest też, aby zadbać o nić porozumienia między nami a muzykiem – inaczej możemy być rozczarowani oprawą muzyczną własnego wesela.