Idealna bielizna koronkowa to taka, która nie tylko zapewnia swojej użytkowniczce najwyższy komfort noszenia, ale również jest odpowiednio dopasowana do sylwetki. O ile w przypadku zakupu stanika możemy liczyć na wykwalifikowaną w tym zakresie brafittierkę, o tyle kwestia doboru odpowiednich majtek może stanowić już nie lada problem. W takiej sytuacji pomocna okaże się garść porad, która w znacznej mierze ułatwi to zadanie.

Dobry materiał to podstawa

  damskie majtkiBielizna koronkowa uchodzi za najbardziej uwodzicielską, ale również ponadczasową. Od dawien dawna majtki wykonane z tego materiału stanowią chętnie wybieraną propozycję dla wielu pań. W zasadzie, nie ma się czemu dziwić. Są nie tylko efektowne, kobiece, ale również wygodne. Decydując się na taki element garderoby, nie bez znaczenia pozostaje kwestia doboru materiału, z jakiego są wykonane. Lekarze specjaliści od lat chórem powtarzają, że figi z syntetycznych tkanin są niewskazane. Przemawia za tym zarówno podatność do zatrzymywania powietrza, jak i wilgoci, które w dalszej kolejności sprzyjają rozwojowi szkodliwych dla organizmu bakterii. Jak zatem wybrać dobrą koronkową bieliznę, zapewniającą nie tylko komfort, ale również zdrowie dla wrażliwych miejsc? Przede wszystkim wybierać te sklepy, których sprzedaż nie jest ukierunkowana na masową produkcję. Postawienie na marki, które za cel obierają sobie indywidualne podejście do klientek oraz ręczne wykonanie gwarantuje, że dobrany do produkcji materiał został uprzednio starannie wyselekcjonowany. Warto sprawdzić tę stronę https://piubiu.pl/pol_m_Bielizna-i-dodatki_Bielizna-koronkowa-240.html

Ważny jest odpowiedni krój

Bielizna koronkowa, choć niezwykle efektowna w swej postaci, musi być również właściwie dobrana. W przypadku fig, okazuje się to szczególnie ważne. Jak się bowiem okazuje, koronka jako materiał jest wdzięczną tkaniną nadającą się do modelowania sylwetki. Fasony o wyższych bokach okażą się nieocenione dla pań o masywnych biodrach, które nie tylko optycznie zmniejszą ich wielkość, ale również zniwelują obecność boczków. Nie bez znaczenia pozostaje również wysokość stanu. Im bardziej wystający brzuch, tym bardziej zabudowane majtki należy wybierać.

A może stringi?

Wybór dolnej bielizny koronkowej nie ogranicza się wyłącznie do jednego rodzaju fig. Równie dużą popularnością cieszą się stringi. Przemawia za tym wiele korzyści. Po pierwsze, jak żadne inne oddziałują na męską wyobraźnię, po drugie idealnie sprawdzają się pod obcisłymi ubraniami, eksponując przy tym zalety pośladków. Jako, że więcej odsłaniają niż zasłaniają, szczególnie polecane dla pań, którym nie zależy na wymodelowaniu sylwetki.