18-ste urodziny, uważane są za przełomowy moment w życiu każdego młodego człowieka. To czas, kiedy teoretycznie wkracza się w dorosłe życie. Jednak zazwyczaj tylko teoretycznie, bo wiele osób, pozostaje nadal na utrzymaniu rodziców. Aby godnie więc uczcić to święto, organizowane są huczne imprezy urodzinowe. W wielu rodzinach to wydarzenie jest tak samo ważne jak chrzciny czy wesele, dlatego też przyjęcia są bardzo wystawne i zaprasza się na nie dużą ilość osób. Otrzymując zaproszenie na takie wydarzenie, pojawia się pytanie — co kupić, aby nasz prezent się spodobał?

Symboliczne podarunki

koszulki na prezent

Nie zawsze chodzi o to, aby prezent był duży i miał jakąś konkretną funkcję. Często wystarczy, że będzie on przypominał te miłe chwile z naszych 18-tych urodzin. Ciekawym i często też wykorzystywanym pomysłem, są koszulki na prezent. Szczególnie trafione, wydają się te ze specjalną dedykacją dla jubilata. Można umieścić na nich przykładowo spersonalizowane życzenia, zdjęcie czy też rysunek, nawiązujący bezpośrednio do tej osoby. Koszulki na prezent, najwygodniej zamówić w internecie. Często do zamówienia, dostajemy gratis indywidualny projekt, który dopiero po naszej akceptacji, trafia do realizacji. Koszulkę na prezent warto więc zamówić nieco wcześniej przed planowanymi urodzinami, aby zostawić czas na realizację i wysyłkę. Innym symbolicznym prezentem, oprócz wspomnianych koszulek na prezent, mogą być kubki z życzeniami lub grafiką. To także ciekawy sposób na przekazanie urodzinowych życzeń w niecodzienny sposób. Wyobraźmy sobie, jak obdarowana przez nas osoba, codziennie rano pije kawę bądź herbatę właśnie z takiego kubka i za każdym razem wspomina dzień swoich osiemnastych urodzin.

Prezenty niematerialne

Innym rodzajem prezentów, które także na długo zostaną zapamiętane, są takie, które nie wiążą się z wręczaniem materialnego podarunku, ale z prezentem, który oferuje niezapomniane wrażenia i przeżycia. Przykładem może być wyjście do kina czy też teatru. Na 18-ste urodziny, można pomyśleć także o całodziennej wejściówce do wesołego miasteczka lub parku rozrywki, gdzie można wyszaleć się do woli na szybkich rolercosterach i karuzelach. Niematerialnym prezentem, może być też kolacja w jakiejś ciekawej restauracji. Pomysłów może być naprawdę wiele, a ogranicza nas tylko i wyłącznie nasza wyobraźnia. Prezent na 18-ste urodziny powinien stanowić pamiątkę z tego wyjątkowego dnia. Czy będą to koszulki na prezent, czy też wyjście do kina — liczy się pamięć o jubilacie w tym wyjątkowym dniu. Artykuł powstał we współpracy z https://centrumkoszulek.pl/