Ślub jest dniem, w którym każda kobieta chce wyglądać wyjątkowo. Oczywiście, jest to niemożliwe bez zastosowania odpowiedniej biżuterii oraz ozdób do włosów. Jak się okazuje, rozkoszny wygląd nie zawsze wymaga zastosowania wyłącznie biżuterii z metali i kamieni szlachetnych, lecz można z powodzeniem dobrać odpowiednie ozdoby wśród dostępnej biżuterii sztucznej.

Biżuteria do ślubu

Hurtownia biżuterii

Bez wątpienia, najważniejszą biżuterią ślubną jest pierścionek, który z reguły wykonany jest z metali szlachetnych. Natomiast pozostałe elementy dekoracyjne mogą być wyprodukowane z innych materiałów. Na przykład, na ślubie cieszą się powodzeniem różnego rodzaju naszyjniki oraz bransoletki, które często są dekorowane ozdobami o kształtach kryształów, które mogą posiadać elementy ze szkła albo różnokolorowego plastiku. Takie ozdoby doskonale prezentują się na imprezach weselnych. Hurtownia biżuterii także proponuje konserwatywne rozwiązanie, takie jak kolczyki, bransoletki oraz naszyjniki, wykonane z korali plastykowych, imitujących perły. Bogata gama kolorystyczna tego typu ozdób pozwoli dobrać odpowiedni odcień do każdej sukienki ślubnej. Szczególnie powszechne są takie warianty, jak biały perłowy, pudrowy róż, kremowy oraz delikatny niebieski. Zwolenniczki eleganckiego stylu na pewno polubią delikatne łańcuszki z metali nieszlachetnych, z których wykonane są naszyjniki oraz bransoletki. Taka biżuteria sztuczna najczęściej zdobiona jest cyrkonami. Panny młode, które lubią nietypowe rozwiązania, mogą wybrać bransoletki z zawieszkami. Ten typ biżuterii doskonale prezentuje się w komplecie z krótkimi sukienkami ślubnymi, dodając kreacji styl młodzieżowy.

Akcesoria do fryzury ślubnej

Najlepsze miejsce na zakup akcesoriów do włosów to hurtownia biżuterii sztucznej, ponieważ to tu można znaleźć produkty w niskiej cenie a także w dużych kompletach. Na przykład, do ułożenia włosów niezbędne są zestawy wsuwek, gumek do włosów albo spinek. Oczywiście, dużo fryzur stosuje ozdoby do włosów, które są dekorowane cyrkonami, kryształami szklanymi albo plastykowymi. Specjalny urok każdej fryzurze nadają niezwykle piękne opaski na głowę. Poza tym, ułożenie wielu fryzur ślubnych wymaga zastosowania wkładów, na przykład do koka, oraz sztucznych pasemek. Bez wątpienia, najbardziej romantyczne kreacje ślubne nie odbędą się bez spinek oraz gumek, zdobionych delikatnymi kwiatami sztucznymi.